Kung Fu

Czas trwania

Zajęcia trwają 55 minut.

Cel zajęć

Poprawa gibkości, szybkości i zwiększenie siły.

Spodziewane efekty

Wzmocnienie mięśni, poprawa wyglądu sylwetki oraz poprawa koncentracji.

KUNG FU oznacza sztuki walki i obejmuje wiele różnych stylów walk. KUNG FU może trenować każdy, bez względu na poziom sprawności. Świetnie ćwiczy rozwój koordynacji ruchowej i umysłowej u dzieci, jest świetnym sposobem na samoobronę dla dorosłych i młodzieży. KUNG FU jest bardzo bogatą dyscypliną jeśli chodzi o ćwiczenia i bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.

KUNG FU dla Ciebie i dla rodziny

Dla dorosłych i młodzieży

KUNG FU to idealny trening sprawności fizycznej i umysłowej. Dzięki naszym zajęciom poprawisz koncentrację, zachowasz prawidłową postawę ciała, zwiększysz szybkość, gibkość oraz polepszysz koordynację ruchową. Możesz uczestniczyć w zajęciach bez względu na poziom swojej sprawności – wszystkiego Cię nauczymy!

Dla dzieci z rodzicami

Trening KUNG FU to dobry sposób na wspólne spędzanie czasu rodziców z dziećmi. Dzięki wzajemnemu zaufaniu i obserwacji ruchu możemy nauczyć się odczytywać emocje i potrzeby drugiej osoby. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci powyżej 7 roku życia.

Wszystkie drogi prowadzą do Mrokowa

Nasz trener to były zawodnik kadry narodowej

Trenerem KUNG FU jest były reprezentant i trener polskiej kadry narodowej Kung Fu/Wushu. Wielokrotnie zdobywał złote medale na zawodach w Polsce i na świecie. KUNG FU zajmuje się od ponad 30 lat. Aktualnie zaraża pasją do tej dyscypliny dzieci, młodzież, a także dorosłych.

Czytaj dalej aby poznać jak KUNG FU może pozytywnie wpłynąć na Twoje życie.

Jaki cel możesz sobie postawić?

Poprawa kondycji

Aktywność fizyczna i dobra kondycja jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Często brak nam ochoty na jakiekolwiek ćwiczenia. Na naszych zajęciach nie ma nudy, wszystkie treningi dostosowane są do grupy i pomagają w polepszaniu kondycji, a także w dążeniu do zdrowej sylwetki.

Samoobrona

Naucz się bronić w niespodziewanej sytuacji. Poczuj się bezpiecznie i pewnie, bez względu na okoliczności. KUNG FU nie jest agresywną sztuką walki ale może być skuteczną formą obrony.

Relaks

KUNG FU to dobry wybór na spędzenie czasu po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Możesz w łatwy sposób pozbyć się negatywnych emocji, oczyścić umysł i wrócić do domu pełen dobrej energii.

Szlifowanie techniki

Jeśli miałeś już styczność z Kung Fu to dobry moment na powrót do zajęć. Pod okiem naszego trenera będziesz doskonalił swoje ruchy i zdobędziesz nowe poziomy zaawansowania.

Skonsultuj się

 • kiedy chcesz dowiedzieć się więcej o zajęciach KUNG FU
 • kiedy chcesz zapisać się na zajęcia
 • kiedy nie wiesz, czy zajęcia KUNG FU są dla Ciebie

  Jak przygotować się do zajęć?

  • załóż wygodny sportowy strój
  • zabierz butelkę lub bidon z wodą (wodę można uzupełnić z dystrybutora)
  • zabierz buty przeznaczone wyłącznie do zajęć na sali ćwiczeń (ważne z powodu bezpieczeństwa ćwiczących!)
  • telefon wycisz lub zostaw w szatni
  • pamiętaj o pozytywnym nastawieniu do zajęć